Angelique Guillot-Ławnik

radca prawny

Od 2014 roku specjalizuję się w prawie ubezpieczeń społecznych. Prowadzę Kancelarię Radcy Prawnego w Lublinie specjalizującą się w sporach z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych na terenie całego kraju.
[Więcej >>>]

Problem z ZUS?
Skontaktuj się ze mną
+48 502 358 833

Doradztwo w postępowaniach ZUS

Jako specjalista w zakresie prawa ubezpieczeń społecznych doradzam zarówno osobom fizycznym (np. pracownikom, zleceniobiorcom), jak i płatnikom (pracodawcom bądź osobom prowadzącym pozarolniczą działalność gospodarczą), jakie czynności należy podjąć na wszystkich etapach procesu wyjaśniającego i sporów z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Analizuję również przedstawione dokumenty, pomagam zredagować pisma do organu rentowego, w tym odpowiedzi na zadawane przez ZUS pytania, wskazuję jakie należy przygotować dowody na poparcie swoich tez, jak również jakie podejmować działania, jeśli ZUS nadmiernie zwleka z wydaniem decyzji bądź wypłatą stosownych świadczeń.

Należy podkreślić, że dobrze przygotowane oraz przeprowadzone postepowanie wyjaśniające zmniejsza szanse skierowania sprawy na drogę postepowania sądowego.