Angelique Guillot-Ławnik

radca prawny

Od 2014 roku specjalizuję się w prawie ubezpieczeń społecznych. Prowadzę Kancelarię Radcy Prawnego w Lublinie specjalizującą się w sporach z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych na terenie całego kraju.
[Więcej >>>]

Problem z ZUS?
Skontaktuj się ze mną
+48 502 358 833

O mnie

Angelique Guillot – Ławnik – radca prawny wyspecjalizowany w sprawach związanych ze sporami z ZUS. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marie Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Wykładowca prawa ubezpieczeń społecznych dla aplikantów aplikacji radcowskiej prowadzonej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Lublinie.

Moje doświadczenie zawodowe sięga 2014 roku i od początku związane jest z ZUS-em z uwagi na fakt podjęcia zatrudnienia w lubelskim oddziale tej instytucji, początkowo w wydziale merytorycznym, następnie w wydziale obsługi prawnej.

Od 2017 roku jestem natomiast radcą prawnym, piastując to stanowisko przez niespełna rok czasu w lubelskim Oddziale ZUS-u i na chwilę obecną śmiało mogę określać siebie jako specjalistę z zakresu ubezpieczeń społecznych. Aktualnie, od 09 lipca 2019 roku prowadzę indywidualną Kancelarię Radcy Prawnego w Lublinie, zajmującą się wyłącznie sporami z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych na terenie całego kraju.

Nie byłaby ekspertem w tej dziedzinie, gdyby nie zainteresowanie, przyjemność i pasja do gałęzi prawa jaką są ubezpieczenia społeczne – tak z pozoru ważnej w naszym życiu, bowiem, na którymś jego etapie na pewno każdy będzie mieć z nią do czynienia.